İstanbul’un ana arterleri üzerinde yer almasıyla sürekli olarak bir trafik sorunu yaşamakta olan Halkalı’da teslimatları yapılması istenen gönderimler için trafik içinde daha hızlı hareket etme avantajına sahip olması nedeniyle motosikletler tercih edilmektedir. Bizler de bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürerek bölgede Halkalı kurye ihtiyacının kaliteli şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Belirlemiş olduğumuz fiyatlarla başka gönderim çeşitlerine kıyasla cazip bir hizmeti müşterilerimize sunarken aynı zamanda sürekli olarak çalışmakta olduğumuz müşteriler için de ekstra ayrıcalıklar tanıyarak yeni fiyatlar belirleyebiliyoruz. Özellikle devamlı olarak bizlere çalışmayı tercih eden ofisler, işyerleri, dükkan ve mağazalar için belirlediğimiz özel fiyatlarla hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin tekrar bizi seçmesine de alan açıyoruz.

Halkalı’da Kurye Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Kurye dendiğinde ilk akla gelen gönderimlerin yapılması aşamasında firmamız faaliyetlerini özenle sürdürmeye devam etmektedir. Buna ek olarak Halkalı moto kurye firmamızda bilinen kurye çalışmalarına ek bazı hizmetleri de müşterilerimize sunabiliyoruz. Bunlar arasında özellikle çok fazla durak noktası olan dağıtımlar ve gönderimlerin söz konusu olduğu çalışmaları başarıyla üstlenebiliyoruz. Broşür dağıtımlarından tanıtım kartlarının dağıtımına, kredi kartı ekstrelerinden tebrik ya da davetiye kartı gibi kartların dağıtımına kadar müşterilerimizin talepte bulunduğu her alanda hizmet vermek üzere tüm kadromuzla hizmete hazır halde bekliyoruz. Bizlerle iletişime geçmeniz halinde sizlere 7 gün 24 saat boyunca sunabildiğimiz kurye hizmetlerinden yararlanmanız için fırsat tanıyoruz.

Nitelikli Personelimizle Kaliteyi Koruyoruz!

Kurye firmaları ile devamlı olarak çalışan işletmelerin ve kişilerin yaşadığı en temel sorunlardan biri aynı firmaya bağlı olarak çalışmakta olan iki farklı kuryenin hizmetlerinde belirli bir standardı tutturamaması olmaktadır. Bu tür durumlarla karşılaşılmaması için Halkalı motor kurye firması olarak hizmetlerimizi belirli standartlar çerçevesinde kaliteye oturtup bu şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Personel alımlarında gösterdiğimiz özenin yanı sıra kurye ekibimizin devam eden çalışmalarının da takibini gerçekleştirerek siz müşterilerimize en iyi hizmetin verildiğinden emin oluyoruz. Ekibimizin sadece motosiklet sürüşü, trafik kurallarına uyma davranışı yönüyle değil aynı zamanda müşterilerle olan ilişkilerinde sağlıklı iletişim kurma yollarını biliyor olması firmamızın en büyük ayrıcalıklarından biri olmaktadır.